משלוח לארה"ב – הדרך הבטוחה ביותר לשלוח חפצים לחו"ל
 
משלוח לארה"ב בודדים בעלי נפח גדול
בשנים האחרונות אתם יכולים לשלוח או לקבל מחו"ל כמעט כל דבר שעולה לכם בדמיונכם. אם מדובר בכבל למחשב או בפסנתר שרכשתם דרך האי.ביי. אלפי אנשים מבצעים משלוח לארה"ב ממקום למקום מידי יום. חברות שילוח בינלאומי מעבירות מידי יום אלפי משלוחים לחו"ל בגדלים ובנפחים שונים.ההגדרה של משלוח לארה"ב יכולה לכלול חפצים אישיים, אם חפצים אינטימיים או חפצים שהם פריטי ריהוט. כל פריט והדרך המתאימה ביותר למשלוח.
 
כשאתם מתכוונים לשלוח חפצים יקרי ערך ובעלי נפח ניכר ( פסנתר למשל) , חשוב שתבצעו את המשלוח באמצעות חברת שילוח בינלאומי מוכרת, בעלת מוניטין עם הרבה ניסיון בתחום.
חברת  HS Shipping עונה על כל הדרישות שלכם מחברת שילוח בינלאומי רצינית, בעלת מוניטין וניסיון בתחום השילוח הבינלאומי.
חברתנו תשלח את החפצים שלכם בדרך היעילה והבטוחה ביותר ליעדם.
 
משלוח לארה"ב באמצעות קונטיינר שילוח בינלאומי
משלוח לארה"ב באמצעות קונטיינר זו אופרציה שלא כל אחד יכול לבצע אותה בעצמו. כשאתם אמורים להעביר לחו"ל חפצים ארוזים בקונטיינר, רצוי מאד להעסיק חברה רצינית שעוסקת בשילוח בינלאומי.
משלוח לארה"ב באמצעות קונטיינר כרוכה בהתקשרות ובביורוקרטיה מול מספר גורמים, ובמקרה הזה, מומלץ מאד לתת לחברה בעלת ניסיון בתחום השילוח הבינלאומי לעסוק בכל הליכה הביורוקרטיה מול המכס וגורמים נוספים.
חברת  HS Shipping תדאג לכל תהליך השילוח של החפצים שלכם לחו"ל, ומעל הכל, היא תדאג שהקונטיינר שלכם יגיע ליעדו בדרך הבטוחה, הקצרה והיעילה ביותר.
 
משלוח לארה"ב , חפצים קטנים אך יקרי ערך
משלוח לארה"ב , חפצים קטנים אך יקרי ערך תמיד מעמיד את השולחים בפני דילמה לא קלה. מצד אחד, מדובר באריזה קטנה יחסית, בקושי קרטון של 5 ק"ג, אך החפצים בו יקרי ערך מבחינה רגשית וכספית. במקרים שאתם רוצים לבצע משלוח לארה"ב של חפצים שהם יקרים לליבכם, וגם לכיסכם, אין טעם בכלל להתלבט. אתם פונים לחברת שילוח בינלאומי, ונרגעים. חברת  HS Shipping, תדאג שהמשלוח החשוב שלכם יגיע לייעדו, ללא חשש של אובדן, גניבה או פגיעה. 
 
חברת  HS Shipping מבטחת את המשלוח שלכם, ודואגת שרק מי שמורשה יבוא במגע עם האריזה שלכם. האמינות והיעילות שלנו הם חלק מהמוניטין שלנו, ולכן כשאתם מתכננים משלוח לארה"ב של חפצים יקרי ערך לחו"ל,  חברת  HS Shipping תדאג שהמשלוח שלכם יגיע ליעדו בבטחה וללא חשש.
-----------------------------
סניפים:
מחסן בחיפה, משרדים באשדוד,
משרד ראשי ראשון לציון
כתובת משרד: ברנשטיין 25 ראשל"צ

 

סגור