חברת H.S. Shipping היא חברה וותיקה ובעלת ניסיון בתחום שירותי שילוח לכל רחבי העולם. אנשי החברה ילוו אתכם לאורך כל הדרך, מתחילת ההליך ועד שהמשלוח יגיע ליעדו. במיוחד בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים נדרשים לשילוח בין לאומי, וזאת בשל סיבות שונות, כאשר המטרה היא להעביר אל מדינותת שמעבר לים תכולת דירה, חפצים שונים, סחורות ועוד. חברת H.S. Shipping, לא רק אחראית על ההובלה אלא גם על תיווך בין כל הגורמים, והכל על מנת שבסופו של דבר הלקוחות יהיו שבעי רצון.
 
מהן העלויות?
ישנן לא מעט חברות העוסקות בשילוח בין לאומי, והתחרות ביניהן איננה זניחה. מכיוון שקיימת תחרות, כל אחת מהחברות הללו מציעה ללקוחות שלה מחירים כמה שיותר אטרקטיביים. כדאי מאוד לבדוק שילוח בינלאומי מחירים בין החברות השונות על מנת לצמצם בעלויות, העניין יכול להסתכם בכסף רב. עם זאת, כאשר מדובר על שילוח בינלאומי מחירים, אין להתפתות למחירים הזולים ביותר, שכן מדובר כאן במלאכה מורכבת למדיי, היא חייבת להתבצע בצורה איכותית ואחראית, ותוך כדי תכנון לוגיסטי אופטימאלי. ככלל, שילוח בין לאומי המתבצע דרך הים, יהיה זול יותר בהשוואה לשילוח אווירי, אולם המחיר תלוי רבות במספר המכולות.
 
איך נקבעים המחירים?
שילוח בינלאומי מחירים נקבע על פי שכלול כספי שחושב מראש, והוא טומן בחובו כמה פרמטרים על פיהם יקבע מחירו של שילוח בין לאומי. חברת השילוח מתייחסת למספר המכולות אותן יש לשלוח ומחיר הובלת מכולות מנמל זה לנמל אחר. קיימות שיטות שונות לחשב את עלות שליחת המכולות, ישנן כאלה שהן מלאות וחלקן מלאות למחצה. כמו כן, כאשר מדובר על שילוח בין לאומי, יש להתייחס להוצאות נוספות כמו המיסים אותם גובה הנמל והיטלים.
 
מחירי שילוח אווירי
שילוח בינלאומי מחירים, תלוי בדרך בה נשלחה התכולה, האם בים או באוויר? כאשר השילוח הוא אווירי, הוא גם יעלה יותר כסף, המחיר במקרים הללו איננו תלוי רק במשקלו של המשלוח, אלא גם בתעריף אותו קובעת החברה. בהשוואה לשילוח הימי, זה האווירי מוגבל יותר בכל הקשור למשקל המשלוח, הנפח שלו והתכולה. גם באמצעות רשת האינטרנט ניתן להתרשם מהעלויות של שילוח, כאשר ישנם הבדלים בין המדינות בכל הקשור למיסים והיטלים. 
 
 
 
ארה"ב

200-400 $ למ"ק
3500 – 7500 $ למכולה מלאה
אירופה

150-500 יורו למ"ק
3000-8000 יורו למכולה מלאה
שאר העולם

150-450 $ למ"ק
3000-8000 $ למכולה מלאה
-----------------------------

סניפים:
מחסן בחיפה, משרדים באשדוד,
משרד ראשי ראשון לציון
כתובת משרד: ברנשטיין 25 ראשל"צ

סגור